wet sounds turkey logo

Marin Ses

Your Cart

Sinister SDX2500 | Sınıf D Monoblok Subwoofer Amplifikatör

Sinister-SDX 2500 D Sınıfı Mono Blok Subwoofer Amplifikatör, Wet Sounds'un şimdiye kadar ürettiği en güçlü amplifikatördür.

Genel Bakış

Sinister-SDX 2500 D Sınıfı Mono Blok Subwoofer Amplifikatör, Wet Sounds'un şimdiye kadar ürettiği en güçlü amplifikatördür. D Sınıfı teknolojisi ve Wet Sounds'a özel MAXED Güç Kaynağını kullanan Sinister-SDX 2500, bir deniz amfisinde mevcut olan en yüksek değerlerden biri olan %87'nin üzerinde bir verimlilik derecesine ulaşır. Bu, daha fazla güç, daha az akım tahliyesi, elektrik sisteminde daha az zorlama, daha az üretilen ısı anlamına gelir. Sinister-SDX 2500, aşırı gerilim/düşük gerilim koruması, DC ofset ve hoparlör kısa koruması için tüm Sinister SDX amplifikatörlerinde kullanılan aynı akıllı mikroişlemci kontrollü koruma devresinin yanı sıra zorlu deniz ortamında tutarlı oyun sağlamak için termal geri dönüş kullanır. Koruma devresi, arkadan aydınlatmalı Islak Ses kalkanı logosunda görüntülenir. Koruma devresi hakkında ayrıntılar için lütfen kullanıcı kılavuzuna bakın. Zorlu deniz ortamında kullanıma karşı daha fazla koruma olarak SDX2500, üste monte edilen kontroller için sızdırmaz bir kasa ve dört katmanlı koruyucu kaplamalı bir PC Kartı içerir.


Özellikleri

• Master/Slave konfigürasyonu – 1 kontrol setinden 2 veya daha fazla SDX2500'ün kontrolüne izin verir. Kazançlar, geçişler, bas güçlendirmeler, ses altı filtreler ve uzak seviyeler tek bir “Master” SDX2500 amplifikatörden kontrol edilebilir. Bu, birden fazla amplifikatör kullanırken normalde ihtiyaç duyulan kazanç/geçiş eşleştirmesini ortadan kaldırır. Ayrıca RCA “Y” adaptörlerinin kullanımını da ortadan kaldırır. Bu özellikle ilgili daha fazla ayrıntı için kullanım kılavuzuna bakın.

• Köprüleme konfigürasyonu – 2 SDX2500 amplifikatörün gücünü 1 kanalda birleştirmeye izin verir. NOT – köprü modundaki bir çift SDX2500, 2 Ohm'dan daha düşük bir hoparlör empedans yüküne BAĞLANMAMALIDIR! Bu özellik hakkında daha fazla ayrıntı için kullanım kılavuzuna bakın.

• Uzaktan Seviye Kontrolü – Tüm Sinister SDX amplifikatörlerinde bulunanlar, amplifikatörün toplam çıkışının kontrol edilmesini sağlar. Uzaktan Seviye Kontrolü, amplifikatörün kasasında ayarlanan kazanç seviyesini asla aşamaz. Bu kontrol, sistemdeki sadece bas çıkışının azaltılması gerektiğinde kolaylık sağlamak için kullanılmalıdır.

• Çok renkli, üste monte edilmiş LED Rozeti – Tüm Sinister amplifikatörler, durum göstergesi olarak Kırmızı, Beyaz veya Mavi gösterecek şekilde ayarlanabilen Wet Sounds kalkan logosu rozeti ile donatılmıştır. Amplifikatörün nasıl monte edildiğine bağlı olarak rozet, dikey veya yatay yerleştirme için döndürülebilir.